Antraciet & grijs betonpaal
Deze luxe diamantkop betonpaal van 10 x 10 cm is leverbaar in de lengtemaat 280 cm. Deze mooie, 4-zijdig gladde betonpaal voor 2 gladde onderplaten is ideaal te combineren met houten 180 cm hoge tuinschermen. De 10 x 10 x 280 cm betonpaal heeft een luxe diamantkop met mooie afgeschuinde randen.
Gebruik de betonpalen voor het creëren van de populaire hout-beton schuttingsystemen. Op deze manier ontstaat er een strakke en zeer stevige erfafscheiding.
Door kalkuitslag, een natuurlijk proces, kan het voorkomen dat de betonproducten een witte uitslag krijgen. Dit proces waarin water en cement met elkaar reageren, kan heel snel verlopen. Dit heeft verder geen invloed op de constructie. U kunt dit grotendeels voorkomen door de betonproducten te coaten.
Antraciet & grijze betonpalen van Hekwerkonline
Bij Hekwerkonline ben je aan het juiste adres voor het bestellen van antraciet & grijze betonpalen. In ons ruime assortiment vind je alles wat je nodig hebt voor het opzetten van een hout beton schutting. Meer informatie over onze betonpalen? Onze adviseur hebben 20 jaar ervaring en kennis en helpen je graag. Neem gerust contact met ons op!